CCTV Danışmanlık

DC Güvenlik Teknolojileri, müşterilerin güvenliği ve şirketin güvenirliği için kamera güvenlik sistemleri oluşturmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve sorunsuz bir sisteme duyduğu ihtiyaç nedeniyle ücretsiz keşif sonrası mekan için en iyi kamera sisteminin kurulması sağlanır.

Genelde en sık tercih edilen kamera sistemleri konusunda uzman olan ekibimiz, en iyi güvenliğin sağlanması için oldukça özenli bir hizmet vermektedir. Uyguladığımız kamera sistemleri aşağıdaki çeşitlerdir.Dome Kamera : iç mekanlardaki geniş açıların görüntülenmesi için 3,6 mm lensler kullanılarak oluştrulur.

Kapalı Devre Kamera Sistemi CCTV sistemi en iyi güvenlik kamerası sistemleri arasındadır ve yüksek çözünürlük nedeniyle biraz daha iyi bir hardisk kapasitesi gerektirir.Box Kamera ayarlanabilir özelliği ile dikkat çeker ve çok geniş ya da detaylı açıları görüntüleyebilir.IR BOX Kamera dış mekan şartlarına göre tasarlanmış olan dayanıklı kamera sistemleridir.

Speed Dome Kamera sağa sola döndürülen ve görüntüyü netleştirme, bekletme gibi özellikleri olan kamera sistemleridir. Bu sistemleri karışık olarak ya da tek bir sistem olarak uygulatabileceğiniz gibi, kendi sisteminizin geliştirilmesi için de DC Teknoloji Güvenlik desteği alabilirsiniz.