Network Çözümleri

Network çözümleri, daha küçük, standartlaştırılmış elemanlardan oluşan bir altyapıdır. Kişisel bilgisayarların, dizüstü bilgisayarların ve VoIP çağrı sistemlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana, bir işletmenin kablo ağına olan ihtiyaçlarının artması sonucu uygun çözümleri sunarak vermiş olduğumuz bir hizmettir.

Kablolu ve Kablosuz Ağ Sistemleri; kablolu ve kablosuz ağ sistemleri bilgisayar sistemlerindeki donanım, yazılım kaynaklarının paylaşımlarını sağlayan iki veya daha fazla bilgisayar donanımının bir araya geldiği network sistemleridir. Kablolu Ağ sistemleri fiziksel olarak aynı ortam içinde yer alan uç sistemlerin sınırlı yönlendiricilerine bağlanması; Modem, Router ve Switch gibi internet dağıtıcılarından çıkan, bilgisayar ve donanımlarında sonlanan kablolama sistemine Kablolu Ağ Sistemleri denir.

Kablosuz ağ sistemleri ise birçok donanımın uçtan uça kablo ile iletişime geçmesine gerek kalmadan birbirleri ile haberleşmesini sağlayan en geniş kapsamlı ağ, haberleşme sistemine denir. İnternet dağıtıcılarını yani modem, router, switch vb. ürünlerin network sistemine bağlayıp mevcut donanımların WAN, Wi-Fi üzerinden haberleşmesini sağlayan kablolu ağ sistemlerine göre daha kolay bir yapıya sahiptir.

DC Teknoloji ve Güvenlik olarak uzun yıllardır telekomünikasyon ve ağ sektöründe edindiğimiz bilgi birikim ve deneyim ile dijital sektörde size en uygun sistemi analiz ediyor, yine sizlerle birlikte çalışarak sisteminizi geliştiriyoruz. Proje ekibimizin tespit ve analizleri doğrultusunda mevcut altyapınızı ve sistemlerinizi inceliyor. Size en uygun sistemi projelendiriyor ve uyguluyoruz. Sunduğumuz sistemler için kurumlara kurulum sonrasında güncelleme hizmeti ve satış sonrası destek hizmeti de sunuyoruz.